У 100 кг морської води міститься 2500 г солі.Скільки грамів солі міститсья у 20 кг морської води?
У 100 кг морської води міститься 2500 г солі.
Скільки грамів солі міститсья у 20 кг морської води?
Ответ(ы) на вопрос:
100:2500=20:х.
100х=2500*20.
100х=50000.
х=50000:100.
х=500.(г)
Не нашли ответ?
Похожие вопросы