У двох хлопчиків було 16 горіхів. Якщо один хлопчик відасть другому 6 горіхів в нього залишиться у 3 рази менше ніж стане в другого. скільки горіхів в кожного хлопчика? Помогите решить! срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
первый= х второй=у [х+у=16  Это система уроавнений {х-6=3у х=16-у  подставляем во второй 16-у-6=3у 10=4у у=2,5  у второго мальчика х=16-2,5=13.5 у первого Удачи!