У двох вагонах поїзда їхало порівну пасажирів. Після того як з першого вагона вийшло 26 пасажирів, а з другого 7 пассажирів, у першому вагоні стало пасажирів у 2 рази менше, ніж у другому. Скільки пасажирів було в кожному вагон...

У двох вагонах поїзда їхало порівну пасажирів. Після того як з першого вагона вийшло 26 пасажирів, а з другого 7 пассажирів, у першому вагоні стало пасажирів у 2 рази менше, ніж у другому. Скільки пасажирів було в кожному вагоні спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В 1 вагоне было хп,стало х-26п Во 2 вагоне было хп,стало х-7п. Зная,что в 1 стало в 2 раза меньше,составляем уравнение 2(х-26)=х-7 2х-52=х-7 2х-х=-7+52 х=45п было первоначально в каждом вагоне