У двох вогонів поізда їхало порівну посажирів після того як з першого вогонавийшло 26 пассажирів а з друго 17 пасажирів у першлму вагоні стало пасажирів у 2 рази менше ніж у другому скількі пасажирів було у кожному вагоні споча...

У двох вогонів поізда їхало порівну посажирів після того як з першого вогонавийшло 26 пассажирів а з друго 17 пасажирів у першлму вагоні стало пасажирів у 2 рази менше ніж у другому скількі пасажирів було у кожному вагоні спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х ехало в каждом вагоне х-26 стало в первом х-17 стало во втором 2(х-26)=х-17 2х-52=х-17 х=52-17 х=35 пассажиров было в каждом вагоне