У екваторіальних широтах відносна вологість повітря 85% . Обчисліть абсолютну вологість в ( г/м) за умови, що температура повітря + 30

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чтобы получить абсолютную влажность, найдем плотность насыщенного водяного пара при температуре 30 ºС, она равна 30,3 г/куб м ρ= φ∙ ρн/100% ρ=85∙30,3/100=25,755 г/куб м