У кожній клітинці дошки 4*4 є лампи . Дві лампи на цій дошці називають сусідніми , якщо вони розташовані в клітинках з спільною стороною. Спочатку вмикають декілька ламп, згодом щохвилини вмикають кожну лампу, що має що має щон...

У кожній клітинці дошки 4*4 є лампи . Дві лампи на цій дошці називають сусідніми , якщо вони розташовані в клітинках з спільною стороною. Спочатку вмикають декілька ламп, згодом щохвилини вмикають кожну лампу, що має що має щонайменше дві сусідні лампи, що світять. Яку мінімальну кількість ламп треба увімкнути спочатку, щоб в певний момент часу усі лампи світились. 0
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4 лампи треба увімкнути спочатку