У красунчика є 2 тюльпани різних кольорів і 3 троянди також різних кольорів. скільки різних букетів з трьох квіток він може скласти, використовуючи всі свої квіти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)2+3=5 все цветы 2)1+1=2 одна букет 3)2+1=3 тоже одна букет ответ: 2 букет
Гость
3: 2 тюльпанiв та 1 троянда 2 троянди та 1 тюльпан 3 троянди якщо треба щоб вiн використовував i тюльпаны i троянды, то 2 спосiба: 2 тюльпанiв та 1 троянда 2 троянди та 1 тюльпан