У людини карий колір очей домінує над блакитним, а здатність краще володіти правою рукою – над здатністю володіти лівою. Кароокий лівша одружився з блакитноокою правшею. У них народилася дитина – блакитноока лівша. Визначте ген...

У людини карий колір очей домінує над блакитним, а здатність краще володіти правою рукою – над здатністю володіти лівою. Кароокий лівша одружився з блакитноокою правшею. У них народилася дитина – блакитноока лівша. Визначте генотипи батьків. 3. Припустимо, що тваринник створює велике стадо шортгорнської породи худоби, схрещуючи чалих биків з чалими коровами(чала масть – проміжне забарвлення тварин, яке утворюються при схрещуванні гомозиготних білих і червоних). Яку частину стада становитимуть : а) червоні; б) білі; в) чал
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мать- гетерозигота по первому признаку и рецесивная гомозигота по второму признаку,отец- рецесивная гомозигота по 1 признаку и гетерозигота по 2