У помідорів ген, що обумовлює нормальний зріст, домінує над геном карликовості. Якого зросту будуть потомки від схрещування гомозиготних високих рослин із карликовими? Яке потомство слід очікувати від схрещування даних гібридів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-нормальный рост а- карликовые  Р  АА*аа гаметы А,А а,а Аа,Аа,Аа,Аа Аа-все растения нормального роста
Гость
А -нормальный рост а- моленький рост