У Сергійка було на 3 яблука більше ,ніж у Сашка. Коли кожен іх них з*їв по 2 яблука , у Сергійка залишилось у 4 рази більше яблук. Скільки яблук було у кожного спочатку?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х - було у Сашка х + 3 - було у Сергійка 4(х - 2) = (х+3) - 2 4х - 8 = х + 3 - 2 4х - х = 3 - 2 + 8 3х = 9 х = 3 - було у Сашка 3 + 3 = 6 - було у Сергійка