У шухляді лежить 8 ручок з яких 3 синьою пастою. Навмання дістають 1 ручку, яка ймовірність того, що вона буде синього кольору? в ящике лежит 8 ручек из которых 3 синей паст

У шухляді лежить 8 ручок з яких 3 синьою пастою. Навмання дістають 1 ручку, яка ймовірність того, що вона буде синього кольору? в ящике лежит 8 ручек из которых 3 синей паст ой. Наудачу достают 1 ручку, какова вероятность того, что она будет синего цвета?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
P(A)=3/8=0,375 Ответ: 0,375