У всех людей есть хобби,мое-петь.Мне очень нравится петь и у меня это хорошо выходит. Мне нравится учить песни и ноты.Нравится,когда на меня смотрит весь зал и потпевает.Мне нравиться Слушать музыку и петь любимые песни,разве э...

У всех людей есть хобби,мое-петь.Мне очень нравится петь и у меня это хорошо выходит. Мне нравится учить песни и ноты.Нравится,когда на меня смотрит весь зал и потпевает.Мне нравиться Слушать музыку и петь любимые песни,разве это не счастье? Петь мое хобби,и останется им навсегда. Переведите на англиский. Пожалуйста☺
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
All people have hobbies,mine is to sing. I love to sing and I'm pretty good at it. I love to teach songs and notes.Love the whole room looks and podpevat.I like listening to music and singing favorite songs,isn't that happiness? My hobbies are to sing, they will remain forever
Гость
Everybody have hobby. My hobby is singing. I very like singing and i do it well. I love to learn song and sheets music. Also i like when all audience see and sings me. I love listening to music and sing favorite songs, isn't it happiness? Singing song is my hobby and it will be forever.