Укажи ряд дієслів, які змінюються за родами: а) покричить, сповістив, блукав б) виглянув, задумав, переліз в) викине, протримається, розрісся г) братиме, прочитають, кричить
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) виглянув (виглянула, виглянуло), задумав (задумала, задумало), переліз (перелізла, перелізло). Це всі дієслова минулого часу, тому вони змінюються за родами.