Укажіть характеристику одноклітинного організму діатомової водорості

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відділ одноклітинних водоростей,особливістю клітин яких є наявність кремнієвого панцира.Живуть як у прісних,так і у солоних водоймах,на поверхні вологого грунту,каменів,моху в сирій місцевості,тощо.Прикріплюються до субстрату за допомогою трубочок,ніжок.Переважна більшість є фототрофами,іноді зустрічаються міксотрофні форми,симбіонавти і гетеротрофи.Розмноження найчастіше безстатеве,вегетативне,шляхом мітозу.Роль у природі - основне джерело корму і початкова ланка в ланцюгах живлення водних тварин.