Укажіть рядок, у якому правильно утворені ступені порівняння прикметників: а) Більш активніший, розумніший, найкращий б) меньший, самий веселий, щонайрішучій в) гірший, більш високий, якнайвеселіший г) солодкий, якнайменьший...
Укажіть рядок, у якому правильно утворені ступені порівняння прикметників: а) Більш активніший, розумніший, найкращий
б) меньший, самий веселий, щонайрішучій
в) гірший, більш високий, якнайвеселіший
г) солодкий, якнайменьший, самий дорогий
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь В.
У варіанті А виключення "більш активніший", у Б "самий веселий", а у Г "самий дорогий".
В укр.мові немає частки "самий". І якщо є слова більш/менш то дієслово вживаеться в звичайній формі, наприклад: більш веселий, менш грайливий.
Гость
Правильна відповідь В. У варіанті А виключення "більш активніший", у Б "самий веселий", а у Г "самий дорогий". В укр.мові немає частки "самий". І якщо є слова більш/менш то дієслово вживаеться в звичайній формі, наприклад: більш веселий, менш грайливий.