Украинская литература 9 класс.

Украинская литература 9 класс.Иван Величковский биография,жил в 16-17 век.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біографічні відомості На початку 1680-х років належав до складу співробітників чернігівської друкарні Лазаря Барановича; трохи пізніше, в середині 1680-х років, оселився в Полтаві, де зайняв посаду пресвітера, а потім протопресвітера Свято-Успенської церкви. На цій посаді і помер 1701 року. Яскравий представник стилю бароко в українській поезії. Автор панегіриків, епіграм, курйозних та ліричних віршів релігійного і світського змісту, пере¬кладач, теоретик фігурного віршування. Усі відомі на сьогодні його твори видано у кн. : Величковський Іван. Твори. К. , 1972.
Гость
Із книги Леоніда Кучми "Україна - не Росія": "У нас на порядку денному варто завдання, яку у цій книзі я сказав, перефразовуючи висловлення відомого італійця: створити українця. Небезпека не повернутися свого українству актуальна для мільйонів громадян України. Російські інтелігенти діляться на тих, хто бажає нам удачі у відновленні та розвитку українства, і на тих, хто не бажає нам цього. Про такі було колись сказано, що російський демократ закінчується там, де починається розмову про Україну та. "