УМАЛЯЮ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!

Гость
2. notebook 3. campsite 4. penknife 5. keyboard 6. armchair
Гость
1. Notebook 2. Armchair 3. Keyboard 4. Campsite 5. Penknife