USE PASSIVE VOICE MONA LIZA/PAINT (PAST SIMPLE) PLAY/DIRECT (FUTURE SIMPLE) THE FAX/SEND (PRESENT PERFECT) LIBRARY/OPEN (PRESENT SIMPLE) TOMATOES/USE (PRESENT SIMPLE) ЛЮБОЙ СПАМ БУДЕТ УДАЛЕН!
USE PASSIVE VOICE
MONA LIZA/PAINT (PAST SIMPLE)
PLAY/DIRECT (FUTURE SIMPLE)
THE FAX/SEND (PRESENT PERFECT)
LIBRARY/OPEN (PRESENT SIMPLE)
TOMATOES/USE (PRESENT SIMPLE)
ЛЮБОЙ СПАМ БУДЕТ УДАЛЕН!
Гость
Mona Liza was painted....
Play will be directed...
The fax has been sent
Library is opened
Tomatoes are used