Усічене звертання,назва жителя київської русі та особовий займенник складають назву прозового твору 1) Марія 2) Земля 3)Мати 4)Маруся 5)Тигролови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Мабуть, мається на увазі досіть цікавий, але не зовсім правильний розклад назви прозового твору відомого харків'янина Григорія Квітки-Основ'яненко "Маруся", яка (умовно) розкладається на Ма (усічене звертання до мами), рус (за думкою автора питання - назва жителя Київської Русі) та я - особовий займенник.