Ускладнені задачі на зведення до одиниць

Ускладнені задачі на зведення до одиниць
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: Задачі на знаходження відстані за швидкістю і часом. Ускладнені задачі на зведення до одиниці.  Мета уроку:  • Формувати компетентність учнів у розв’язанні задач на знаходження відстані за швидкістю і часом, спираючись на знання дітей попереднього уроку.  • Удосконалювати навички учнів у знаходженні значень виразів на додавання і віднімання, розвивати логічне мислення, увагу, мову учнів, учити коментувати хід розв’язання.  • Виховувати інтерес до предмета.  Обладнання: Схеми, таблиці, індивідуальні картки, мультимедійна система комп’ютер.  Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.  Хід уроку  1.Організаційний момент .  Привітання.( Слайд №1)  Діти, до нас на урок сьогодні завітали гості. Тож давайте привітаємо їх.  Ми вам раді, люди добрі, і вітаєм щиро вас,  І запрошуєм ласкаво на урок в 4 клас.  Автотренінг:  Давайте згадаємо ваш автотренінг.  Я – учень , я ходжу до школи. Мене навчають вчитись, я все розумію, я хочу все знати.  2.А зараз реклама уроку (Слайд №2)  Урок має бути:  1.цікавим  2.навчальним  3.гарним  4 практичним  5.продуктивним Ми будемо :  1.активними  2.розумними  3.дисциплінованими  4.уважними  Отже якщо ми будемо такими, ми разом проведемо цікавий , творчий урок.  І урок у нас не звичайний. Ви відкриєте для себе одну із таємниць мудрості. Для цього потрібно наполегливо працювати й гідно пройти всі етапи уроку.  На вас чекає (Слайд № 3)  • Хвилинка каліграфії  • Хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом  • Ситуація успіху  • Проблемна ситуація  • Засвоєння нових знань  • Фізкультхвилинка  • Коментоване розв’язання задачі  • Перевір задачу у сусіда  • Застосування набутих знань  3.Актуалізація опорних знань  • Хвилинка каліграфії.  Сядьте рівно , відкрийте зошити, згадайте правила письма і прописуємо число 29, яке складається з двох цифр 2 і 9.(запис ППЗ )  Метод «мікрофон»  Як ви вважаєте , чому на хвилинці каліграфії ми писали число 29?  Що ще в житті може означати це число?  (Дату народження,29 грн. може коштувати машинка, 29 учнів у класі, 29 метрів відстань від нашого класу до їдальні і т.д.)  Добре впорались . Рухаємось далі.  • Хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом.  Покажемо , на скільки швидко і вправно у 4 класників працює «мозковий комп’ютер» . Розв’язати приклади і знайти ключове слово – перевірку.  + 54408 - 48350 +2120  973 9405 1080  12 м 80 см. - 8м.07 см. 360 – 37 3600:100  276*1 60:3  Відповіді числа: 3200, 55381 ,323,36,20,276,473,38945  Л М Д Е Ь Ц О О  (МОЛОДЕЦЬ) (Слайд № 4)  4.Повідомлення теми уроку  Пригадаймо, які задачі розв’язували на попередньому уроці? Навести приклади.  Створення ситуації успіху. (починається запис з ППЗ)  • Задача на знаходження швидкості  • Складіть обернену задачу , щоб знайти відстань ( зупинка на записі)  Діти а чи достатньо в нас знань щоб виконати це завдання?  (що таке обернена задача ми знаємо , а щоб знайти відстань у нас проблема) Як розв’язати таку задачу?Скажіть хто здогадався чим ми будемо сьогодні на уроці займатися?Хто може назвати тему уроку?Висловіть свої думки.  А що нам потрібно знати, щоб розв’язати нашу проблему?(знання попереднього уроку)Послухайте чи так ми думали ( продовження запису ППЗ)  5.Первинне сприйняття нового матеріалу.  Давайте заглянемо в підручник сторінка 61 , адже це джерело знань і переконаємось іще раз в правоті наших думок.  Читання хором висновку в підручнику.  Застосуймо наші знання практично. Діти я вам зараз назву рухомий об’єкт, а ви висловіть свої припущення з якою швидкістю вони можуть рухатись.  На сторінці 61 у підручнику № 391 за даними таблиці знайдемо відстані.  Висновок: щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час.  Фізкультхвилинка  Віконце ми відкрили,  Повітря запросили  До нашої кімнати, 
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы