Установіть відповідність між елементом сюжету і подією в творі "Кайдашева сім'я"

Установіть відповідність між елементом сюжету і подією в творі "Кайдашева сім'я" 1. Поява Мотрі у родині Кайдашів 2. Смерть Омелька Кайдаша 3. Стара груша всохла 4. Залицяння Карпа до Мотрі А) експозиція Б) зав'язка В) розвиток дії Г) кульмінація Д) розв'язка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-д 2-а 3-в 4-б я думаю что так но есть сомнение,проверь будет лутше)