Установіть відповідність між персонажами і творами, у яких вони діють: 1.Ярема галайда                                   А "Слепая" 2.Йосип                                                    Б "Гайдамаки" 3.три душі, три ворона...

Установіть відповідність між персонажами і творами, у яких вони діють: 1.Ярема галайда                                   А "Слепая" 2.Йосип                                                    Б "Гайдамаки" 3.три душі, три ворона, три лірники  В "Марія" 4.Гамалія                                                 г "Гамалія"                                                                     Д "Великий льох"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я гадаю що це правильно ))))))))))))1Б, 2Д, 3А, 4Г