Утвори вiд поданих слiв прислiвники й запиши iх. Вечip_____________________________________ Зима______________________________________ Нiч_______________________________________ Веселий___________________________________ Добрий...

Утвори вiд поданих слiв прислiвники й запиши iх. Вечip_____________________________________ Зима______________________________________ Нiч_______________________________________ Веселий___________________________________ Добрий____________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вечір- ввечері зима-взимку ніч - ніччю, уночі веселий - весело добрий - добро