Утвори й запиши прислівники від поданих слів: ранок, зима, ніч,веселий , добрий , вечір,літо, день, радісний , гарний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранок - ранково Зима - зимно Ніч - наніч Веселий - весело Добрий - добре Вечір- з вечора Літо - літньо День - денно Радісний - радісно Гарний - гарно.
Гость
Ранок-вранці; зима-взимку; ніч-вночі; веселий-весело; добрий-добре; вечір-увечері; літо-влітку; радісний-радісно; гарний-гарно.