Уведіть у речення дієприслівникові звороти. 1.Працюючи в саду. 2. Тремтячи від страху. 3. Кружляючи в повітрі. 4. Не розгинаючи спини. 5. Не маючи нагоди. 6. Не моргнувши оком.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Батько, працюючи в саду, проґавив обід. 2. Дощовою ніччю  у лісі тремтячи від страху, заєць ховався під кущем. 3. Кружляючи в повітрі, лист клену по троху спускався на землю. 4. Якщо при письмі сидіти, не розгинаючи спини, то буде боліти спина. 5 Після великої сварки з другом, не маючи нагоди вибачитись, Микола залишився один. 6. Не моргнувши оком, Дмитро з`їв усі вареники.