В каком порядке идут эти фразы? Пронамеруй их My mum and bab are not from London l m from London ...

В каком порядке идут эти фразы? Пронамеруй их My mum and bab are not from London l m from London My mum is acook. l m Alex Griffin They are from Leeds My dad is a cook l m a student
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
im alex.... My mum .... My dad... they are..
Гость
I'm Alex Griffin. I'm from London. My mum and dad are not from London. My mum is a cook. They are from Leeds. Я не уверена , но я пыталась)