Вантажівка їде по прямому шосе зі швидкістю 54 км/год. Її обганяє легковий автомобіль, що рухається зі швидкістю 90 км/год. На початку обгону легковик був на 20 м позаду вантажівки, а в кінці обгону - на 10 м попереду. Упродовж...

Вантажівка їде по прямому шосе зі швидкістю 54 км/год. Її обганяє легковий автомобіль, що рухається зі швидкістю 90 км/год. На початку обгону легковик був на 20 м позаду вантажівки, а в кінці обгону - на 10 м попереду. Упродовж якого часу тривав обгін?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось) Задача на відносність руху та прямолінійний рух з рівномірним рухом