Вантажний автомобиль за 7 год проихав 385км а легковий за 5 год проихав 400 км на скилки швидкисть легкового автомобиля бильша за швидкист вантажного.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шукаемо середню швидкість вантажного автомобіля:V=S/t=385/7=55км/год шукаемо середню швидкість легкового автомобіля-V=S/t=400/5=80км/год  шукаємо різницю-80-55=25км/год швидкисть легкового автомобиля більша за швидкист вантажного на 25км/год