Вартість ліхтарика з батарейкою 20 грн. Хлопчик на всі гроші що внього були міг купити або ліхтарик без батарейки або 4 батарейки .Скільки грошей було у хлопчика
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стоимость фонарика без батарейки равна стоимости 4 батареек. Тогда стоимость фонарика с батарейкой равна стоимости 5 батареек и это 20 грн.
Одна батарейка стоит 20÷5=4 грн.
У хлопчика было 4×4=16 грн.