Велосепедист і мотоцикліст виїхали одночасно з одного селиша в різних напрямках.

Велосепедист і мотоцикліст виїхали одночасно з одного селиша в різних напрямках.Велосепидист проїхав 48 км за 3 год., а мотоцикліст проїхав таку саму відстань за 1 год. Яка буде відстань між ними через 3 год?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 48:3=16 км/ч - скорость велосипедиста 2) 48:1 = 48 км/ч скорость мотоциклиста 3) 16+48 = 64 - скорость разбегания (удаления) 4) 64*3=192 км -будет между ними через 3 часа