Весна Засяяла , приголубила , зогріла ; ________ закрутила , заквітувала , розцвіла , __________ заструменіла , розлилась , побігла ; __________ заметушилась , пострибала , попливла . _________ 1) Якою частиною мови авторка з...

Весна Засяяла , приголубила , зогріла ; ________ закрутила , заквітувала , розцвіла , __________ заструменіла , розлилась , побігла ; __________ заметушилась , пострибала , попливла . _________ 1) Якою частиною мови авторка змальовує весну ?Який це текст ? 2 ) До підкреслиних слів доберіть іменники за зраском . Зразок : Засяяла сонечком , ... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) дієсловом, розповідь 2) розцвіла білизною заструменіла річечкою попливла струмочком