Ветер перепутал буквы в словах.Верни их на свое место и напиши правильно Chrastims---, Nwe Yera --- ,Saant Calus --- ,prenest -- ,bga -- ,bxo ---, Chrastims tete --- ,Nwe Yera tere--- ,meryr Chrastims -- ,hyppa Nwe Yera

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Christmas, New Year, Santa Claus, present, bag, box, New Year tree, Merry Christmas, happy New Year.
Гость
Christmas,New year,Santa Claus,present, bag,box,Christmas tree,Merry Christmas,Happy New Year.