Від села до міста 170 км.Із села виїхав мотоцикліст зі швидкістю 42 км.на годину. За годину назустріч йому з міста в село виїхав велосипедист,який рухався зі швидкістю 22 км.на годину.Через який час вони зустрінуться?
Ответ(ы) на вопрос:
170-42=128(км) - відстань між велосип. і мотоциклістом в момент виїзду велосипедиста
42+22=64(км/год) - швидкість зближення
128:64=2(год)
Відповідь: через 2год.зустрінуться