Від яких кліматотвірних чинників залежить різноманітність клімату єврізії?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
формувати систему знань про головні риси клімату Євразії, сприяти розумінню особливостей прояву кліматотвірних чинників у зв’язку з географічним положенням та розмірами материка; вдосконалювати практичні вміння та навички характеризувати чинники формування клімату Євразії, розвивати увагу, спостережливість, пам’ять, вміння робити висновки, визначати головне, виховувати дух колективізму. вс