Відгадай рослину за такими 1) одна з найдавніших культурних рослин на Землі;2) росте повільно, але живе довго ( іноді понад 1000 років);3) культивується практично у всіх країнах, де є субтропіки.А) Виноград   б) Олива    в) Ана...

Відгадай рослину за такими  1) одна з найдавніших культурних рослин на Землі; 2) росте повільно, але живе довго ( іноді понад 1000 років); 3) культивується практично у всіх країнах, де є субтропіки. А) Виноград   б) Олива    в) Ананас    г) Ківі    д) Гранат
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна видповидь : Олива