Виконайте морфологічний розбір слова обдурити,видкрити,робиться.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Обдурити. Початкова форма: обдурити. Частина мови: іменник. Граматика: однина, жіночий рід, родовий відмінок. Форми: обдурити, обдурить.    Відкрити. Початкова форма: відкрить. Частина мови: іменник. Граматика: однина, жіночій рід, родовий відмінок. Форми: відкрить, відкрити, відкритей, відкриттям, відкриттями.    Робиться. Початкова форма: робиться. Частина мови: інфінітив. Граматика: неперехідний, досконалий вигляд Форми: робиться, робився, робилась.