Вилучи "зайве" слово з ряду синонімів.1. Сміятися, реготати, сміх, хихикати.2. Дорога, дорожній, шлях, траса, шосе.3. Лелека, птах, пташиний, чорногуз, бусол.4. Дзвеніти, дзвін, дзенькати, бринькати.

Вилучи "зайве" слово з ряду синонімів. 1. Сміятися, реготати, сміх, хихикати. 2. Дорога, дорожній, шлях, траса, шосе. 3. Лелека, птах, пташиний, чорногуз, бусол. 4. Дзвеніти, дзвін, дзенькати, бринькати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сміх, дорожній, пташиний, дзвін.