Виписали цитати до образу скруджа в творі ч.дікенса різдвяну пісня

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Він був злим та холодним, здавалось що от от зникне сонце." "Його погляд вбивав своєю байдужістю" " На вигляд він був старим, ображеним на життя старим, який ладен був зіпсувати його ще комусь" "Всі раділи Різдву, а Скрудж вчергове обурювався своїм матеріальним становищем"