Виправити словосполучення 1.проводити міроприємства 2 приносити збитки 3 все якр
Виправити словосполучення
1.проводити міроприємства 2 приносити збитки 3 все якраз наоборот 4 робити вигляд 5 що не впізнав 6 це в якому смислі ти кажеш 7 самий активний вкладник 8 не являється прикладом 9 дійсне лице цієї людини 10 визвати подив 11 поштовий перевод
Ответ(ы) на вопрос:
1. проводити заходи. 2. завдавати збитків. 3. все навпаки. 4.удавати. 5.досі не впізнав. 6. це в якому сенсі ти говориш. далі не знаю.