Вирішити задачу системою рівняння У похід вирушили 48 туристів на 10 човнах, серед яких було чотири місні та шести місні.Усі місця були зайняті.Скільки було човні кожного виду?

Вирішити задачу системою рівняння  У похід вирушили 48 туристів на 10 човнах, серед яких було чотири місні та шести місні.Усі місця були зайняті.Скільки було човні кожного виду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Составляется система уравнений: x+y=10          ⇒x=10-y 4x+6y=48       4(10-y)+6y=48  ⇒40-4y+6y=48⇒2y=48-40=8 ⇒y=4 x=10-4=6 Ответ:6 четырехместных и 4 шестиместных лодки.