Висловлювання на тему "Зимовий дощ" у художньому стилі.Уживайте речення з відокремлюваними означеннями.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зимовий дощ. Зима за снігом скучила, За холодами теж. Сидить собі розлючена, Чекаючи кортеж. З далекої Лапландії Міністра зимних справ, Щоб з'ясувати план дій І хто сніги забрав До Африки гарячої, Чи в тропіки якісь... Зима сидить і плаче Не стримуючи сліз.