Висота рівнобедреного трикутника проведена до основи утворює з бічною стороною кут 60 градусів. Визначте довжину цієї висоти якщо бічна сторона трикутника дорівнює 12 см.Даю 50 балів!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рассмотрим ΔABD-прямоугольный ∠B=60° ∠А=90-60=30° катет лежащий против угла в 30 градусов равен половине гипотенузы BD=[latex] \frac{1}{2}*AB= \frac{12}{2}=6 [/latex] см