Визначити абсолютну висоту Бразильского плоскогір'я і його висоту відносно Амазонсської низовини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вища точка Бразильського плоскогір’я — гора Бандейра, 2884 м. над рівне морем. Тобто, абсолютна висота Бразильського плоскогір’я - 2884 м Максимальная висота Амазонскої низовини - 350 метрам . Відносна висота: 2884 - 350 = 2534 метра