Визначити радіус колеса ,коли відомо ,що під час його обертання лінійна швидкість точок на ободі у 2 рази більша від лінійної швідкості точок,що лежать на 10 см ближче до осі колеса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
n=V1/V2=2 ΔR=10 см __________ R -? V1= ω*R V2 = ω(R-ΔR) (угловая скорость ω ПОСТОЯННА!)  n = V1 / V2 = ω*R / (ω*(R-ΔR)) = R/(R-ΔR)  n*(R-ΔR)=R R=n*ΔR/(n-1) = 2*10/(2-1) = 20 см