Вкажіть битву , внаслідок якої поділля та степова частина київщини були звільнені від монголо-татарської залежностіА Грюнвальдська битва Б Битва на Чудському озері В Битва на р.Сині Води Г Куликовська битва

Вкажіть битву , внаслідок якої поділля та степова частина київщини були звільнені від монголо-татарської залежності А Грюнвальдська битва Б Битва на Чудському озері В Битва на р.Сині Води Г Куликовська битва
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь: (В) битва на р. Сині Води