Вопросы по призраку оперу Who sometimes found flowers in box 5? Who was dead , with a rope around his neck? Who was very a

Вопросы по призраку оперу Who sometimes found flowers in box 5? Who was dead , with a rope around his neck? Who was very angry about a letter? Who was a good friend , but a bad enemy? Who could not sing in the opera that night? Помогите!!!!))))15 баллов!!!))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Madame Giry 2. Joseph Buquet 3. Armand Moncharmin and Firmin Richard 4. Eric (если я правильно поняла) 5. Не поняла вопроса