Всё лето айдос работал в огороде,Поливал грядки рвал траву Он всегда держал в руках дяпку и лопату Поспели арбузы и памедоры Он угощял друзей и друзьям понравилось по этому называют ДАМ 99 ЧЕСНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаз бойы Айдос бақшада жұмыс істеді. Арықтарды суғарды, шөптерді жұлды. Ол бар кезде қолына кішкене кетпенмен күрек ұстайтын. Қарбыз, қызанақтар пісті. Ол достарына да берді. Достарына бұл ұнады.