Вставь глаголы Am is или are и переведи текст Dear Brooklyn Boys , I .... at your concert in Exeter last night.After the concert we ... . But you didn't ... . You ... . ... you care ?No, you ...! We ... your fans, but we aren...

Вставь глаголы Am is или are и переведи текст Dear Brooklyn Boys , I .... at your concert in Exeter last night.After the concert we ... . But you didn't ... . You ... . ... you care ?No, you ...! We ... your fans, but we aren't now! From Lisa Carter
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) am 2)are 3)are 4)are 5)are 5)are 6) are