Вставь слова :слова:Good morning,You are welcome,thenk you,Help yourself.текст: Mag-Happy birthday to you!Jill-Oh it's great!.......Mother-Good morning,Jim!Would you like some porridge?Jim-..............,Mum!No,thank you.I't li...

Вставь слова :слова:Good morning,You are welcome,thenk you,Help yourself.текст: Mag-Happy birthday to you! Jill-Oh it's great!....... Mother-Good morning,Jim!Would you like some porridge? Jim-..............,Mum!No,thank you.I't like some tea and a ham sandwich. Mother-Here you are.........! Jim-Thank you,mum Mother-............. пожалуйста можно весь текс не писать просто правильный распорядок слов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mag - Happy birthday to you! Jill - Oh it's great! Thank you! Mother - Good morning, Jim! Would you like some porridge? Jim - Good morning,Mum!No,thank you.I't like some tea and a ham sandwich. Mother - Here you are. Help yourself! Jim - Thank you, mum Mother - You are welcome.