Вставити пропущені слова.Доповнюючи always, usually My favourite holiday is my birthday. It is in ,,, I ,,, get presents I ,,, blow out the candles We ,,, eat cakes We ,,, dance and play games We ,,, sing a "Happy Birthday" song

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
it is in june i always get presents  i usually blow out the candles We like to  eat cakes
Гость
May usually always always always usually